Tussenstand RSGA Cup 2019

Tussenstand van de RSGA Cup 2019. Wie wordt de opvolger van Santiago?

De RSGA Cup is een doorlopende competitie op verschillende golfbanen in de regio Rotterdam. Afwisselend wordt er strokeplay of stableford gespeeld. Deelname aan 9 holes wedstrijden leveren 5 punten op (en 18 holes wedstrijden 10 punten). De beste 10 deelnemers krijgen daarbovenop nog prestatiepunten. Onder de ranglijst kan je zien hoe de puntenverdeling precies werkt. Het volledige speelschema wordt later bekend gemaakt.

#NaamHalloween Edition
29/10/18
Capelle
16/02/19
Crayestein
30/03/19
Felderbach Sprockhövel
18/05/19
Essener Golfclub Haus Oefte
19/05/19
Seve
27/05/19
Hooge Rotterdamsche
01/06/19
RSGA Open
29/06/19
Close out the year
08/07/2019
TBATotal
1Marloes Hofstra301160105184630210
2Emiel Verhaert8402610401320157
3Lisa Luijkx719161840102615151
4Santiago Figueroa8465302011120
5Jeff Fraanje17628243455119
6Sander Bekius2716341030117
7Bastiaan Verbaas71934151415104
8Jasper Pijnacker4360103
9Margarita Ferrari560231098
10Olivier Stigter4346594
11Frikkie Snyman6464092
12Pim de Bruin530181913590
13Pepijn van Eerten5602085
14Laurens van Haren56065
15Fethi Can Erdem51110261062
16Tammo Zijlker514526757
17Matti Tielrooij2011101556
18Lucas Chau233053
19Christiaan Lock12510105951
20Laura Maas101051010550
Pim van der Horst272350
22Frank Boswinkel52413749
Jeroen Veeneman5103449
24Aline Schilder14141341
Hans Deckers1026541
26Joost Breugem3434
27Viresh Doekaloe10101232
28Sonja van Wijk2828
29Jorinde van Dijk51924
30Maxime van der Kloet2222
James Kaptein2222
32Jetze Schuurmans1515
Ben Kooi51015
33Levin Hoffmann1212
34Jasper Groenewoud6511
35Jonathan van Raaij5510
36Jurgen Langbroek99
37Ruben Kostense55
Merlin Stoll55
Fleur Utlee55
Esmee Zwiers55
Max Wekker55

Prestatiepunten

De prestatiepunten van een dagwedstrijd worden als volgt verdeeld. Bij een gelijke stand worden de punten gedeeld. Voorbeeld: drie personen eindigen op een gedeelde vijfde plaats, de punten voor plaatsen vijf, zes en zeven worden bij elkaar opgeteld en door drie gedeeld (24/3=8). In dat geval wordt er afgerond naar een geheel rond getal.

#9 holes18 holes
12550
21836
31530
41224
51020
6816
7612
848
924
1012

Klaar om kennis te maken met R.S.G.A.?

Kom een keer vrijblijvend langs bij een van onze trainingsavonden op maandag, proef het sfeertje en ontdek of R.S.G.A. ook iets voor jou is!