Eindstand RSGA Cup 2018

Eindstand van de RSGA Cup 2018. Santiago is de winnaar.

De RSGA Cup is een doorlopende competitie op verschillende golfbanen in de regio Rotterdam. Afwisselend wordt er strokeplay of stableford gespeeld. Deelname aan 9 holes wedstrijden leveren 5 punten op (en 18 holes wedstrijden 10 punten). De beste 10 deelnemers krijgen daarbovenop nog prestatiepunten. Onder de ranglijst kan je zien hoe de puntenverdeling precies werkt. Het volledige speelschema wordt later bekend gemaakt.

#NaamTotaalSeve 30/9Capelle 21/4Seve 7/5Durbuy 12/5Wouwse 13/5Zoetermeer 9/6Rotterdam 1/9
1Santiago Figueroa Maya18346534602018
2Bastiaan Verbaas1675401420223432
3Mels Landzaad13117221412301422
4Jonathan van Raaij1225146043
4Emiel Verhaert121205261060
4Aline Schilder121431860
7James Kapteijn1062310371026
8Lisa Luijkx1058143746
9Vincent de Visser977302832
10Eline van Unnik86304610
11Sander Bekius84601014
12Jorinde van Dijk7454326
13Joost van Breugem72302220
14Mauryn Bokhout5812640
15Sarita Bhromsa-ard551243
16Ruben Kostense483414
16Jeff Fraanje482622
18Pim van der Horst3112514
19Tammo Zijlker3030
20Olle Tielrooij2828
21Matti Tielrooij23185
22Jasper Pijnacker221012
23Ben Kooi201010
23Max Wekker201010
23Christiaan Lock201010
26Lucas van Lint1010
26Wouter Smit1010
28Caspar Roijers99
29John Brouwer77
30Max Witte55
30Maarten Wuyts55
30Maxime van der Kloet55

Prestatiepunten

De prestatiepunten van een dagwedstrijd worden als volgt verdeeld. Bij een gelijke stand worden de punten gedeeld. Voorbeeld: drie personen eindigen op een gedeelde vijfde plaats, de punten voor plaatsen vijf, zes en zeven worden bij elkaar opgeteld en door drie gedeeld (24/3=8). In dat geval wordt er afgerond naar een geheel rond getal.

#9 holes18 holes
12550
21836
31530
41224
51020
6816
7612
848
924
1012

Klaar om kennis te maken met R.S.G.A.?

Kom een keer vrijblijvend langs bij een van onze trainingsavonden op maandag, proef het sfeertje en ontdek of R.S.G.A. ook iets voor jou is!